Cześć, nazywam się Agnieszka Łozińska-Moriak i witam Cię serdecznie na mojej stronie! Będę się z Tobą dzielić wieloma informacjami na temat rozwoju osobistego i zawodowego, zwłaszcza w takich tematach jak zarządzanie czasem, kreatywność czy poszukiwanie życia i pracy zgodnie z pasją. Zadbaj ze mną o swój rozwój z codzienną dawką wiedzy, inspiracji i motywacji! ♥ Ale najpierw troszkę się poznajmy...

Z wykształcenia jestem pedagogiem ze specjalnością trenera i coacha. Studia pomogły mi ukierunkować moją pasję jaką jest praca z ludźmi nad ich rozwojem. Pracowałam w bardzo różnorodnym środowisku, co pozwoliło mi dostrzec potrzeby rozwojowe, które zależne są nie tylko od podstawowych czynników, tj. wiek, płeć, stanowisko pracy, ale również od indywidualnych doświadczeń, hierarchii wartości czy osobowości każdego człowieka.

 

Obecnie rozwijam swoje doświadczenie jako Head of Customer Sales. Od kilku lat zajmuję się zespołami sprzedażowymi i wykorzystuję techniki coachingowe w zarządzaniu kadrą menadżerską. Praca w dynamicznym środowisku biznesowym daje mi dużą wiedzę i satysfakcję, zwłaszcza podczas uczenia się nowych procesów, dokonywania zmian w organizacji, budowania jej kultury. Ponadto współpracuję z licznymi firmami wspierając je w działaniach rozwojowych dla pracowników. Prowadzę również indywidualne sesje coachingowe.

Z racji tego, że doba nie jest z gumy, od kilku lat prowadzę na tej stronie bloga oraz profil na facebooku Czas na rozwój. Dzięki temu mogę dzielić się swoją wiedzą i tym, co mnie codziennie inspiruję z większą grupą. 

Prywatnie najwięcej czasu i energii poświęcam na podróżowanie, uwielbiam kontakt z naturą oraz spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Lubię spędzać czas aktywnie, ale ważne są również wieczory z dobrą książką i ciepłą herbatą z cytryną.