top of page

online

Coaching mocnych stron

Omówienie wyników badania Gallupa wraz z procesem coachingowym opartym na talentach.

  • 1 godz 30 min.
  • 300 złotych polskich
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

Coaching mocnych stron zawiera w sobie dwa etapy współpracy. I etap zawiera 2 sesje w odstępstwie 2-3 tygodni: 📑 omówienie wyników badania CliftonStrengths, zwanego testem Gallupa, 🤔 pomoc w lepszym zrozumieniu i docenieniu talentów, 🔍 sprawdzenie, jak talenty wpływają na Twoje myślenie, działanie, podejmowanie decyzji, relacje, 💪 zweryfikowanie, w czym talenty Cię wspierają, a w czym przeszkadzają, 🎯znalezienie obszarów do rozwoju talentów i inwestycji. II etap zawiera (2-3 sesje w odstępstwie 2-3 tygodni): 👌 pracę rozwojową nad realizacją wytyczonego celu, 📈 korzystanie z talentów i innych zasobów, aby zrealizować cel oraz zwiększać swoją skuteczność. Co jeszcze? 📑 po spotkaniu otrzymasz ode mnie notatki - możesz po nie sięgnąć w dowolnym momencie, 👥 możesz liczyć na moje wsparcie również po sesji- chętnie odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, 🕐 spotkanie trwa 1,5- 2h, dzięki czemu odkryjemy wiele talentowych warstw oraz spojrzymy z różnych perspektyw, 🤸‍♀ jestem elastyczna, dbam o Twoje potrzeby, bo spotkanie to czas na Twój rozwój, 💭 zależy mi na otwartej, szczerej, autentycznej atmosferze, w której będziesz czuć się swobodnie. Co dodatkowo zyskasz? ✅ zwiększysz swoją samoświadomość, ✅ zderzysz się ze swoimi osobistymi przekonaniami, ✅ nauczysz się wykorzystywać swoje talenty i doceniać je, ✅ rozwiniesz w sobie to, co najcenniejsze, przekujesz talenty w mocne strony, ✅ osiągniesz zaplanowane rezultaty podejmując działania w zgodzie ze sobą, na swój sposób, ✅ będziesz lepiej funkcjonować w swojej roli i w życiu, ✅ zrealizujesz wyznaczony cel wykorzystując swoje mocne strony. Jak wygląda proces coachingowy? ✔ proces coachingowy składa się z 4-5 sesji w odstępstwie 2-3 tygodni, ✔ pracujesz odpowiadając na pytania, korzystając z narzędzi coachingowych, realizując zadania między spotkaniami, z każdą sesją zbliżając się do wytyczonego przez Ciebie celu. Warunki spotkania: ✔ posiadanie wyników badania CliftonStrengths w wersji TOP5 (105 zł) lub 34 (315 zł) Test możesz zakupić na stronie https://store.gallup.com/c/en-ie/1/cliftonstrengths Mogę Ci w tym pomóc. Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat badania, zapraszam na mojego bloga: https://www.agnieszkalozinska.com/single-post/co-warto-wiedziec-przed-wypelnieniem-testu-gallupa ✔ posiadanie konta w aplikacji Skype lub chęć skorzystania z Google Meet- spotkania online będą odbywać się właśnie tam.


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page