top of page
Laptop Typing on Bed

Test Gallupa - bezpłatny webinar

Zapraszam Cię na godzinny webinar o badaniu Gallupa.

  • co to jest test Gallupa?

  • dlaczego warto go wykonać?

  • top5 czy 34 - co wybrać?

  • jak wyglądają przykładowe wyniki?

  • do czego mogę użyć wyników badania?

Dla wszystkich uczestników przygotowałam prezent!

10 sposobów na dobry początek dnia!

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami! Coraz szybciej robi się ciemno i najchętniej cały dzień pozostalibyście w kołdrze lub pod ciepłym kocykiem... Październik zaskoczył nas temperaturą poniżej 10 stopni, więc z racji tego, że jestem świeżo po urlopie w ciepłej Hiszpanii, postanowiłam się zabezpieczyć i przy okazji napisać dla Was cykl porad, jak dodać sobie energii w jesienne dni! Dzisiaj pierwsza dawka pomysłów jak dobrze zacząć dzień! I nie chodzi mi o to, którą nogą wstaniecie ;) To jak zaczniecie dzień ma ogromne przełożenie na Wasz nastrój w ciągu całego dnia. Dlatego...

1. Ustawcie sobie jako budzik Waszą ulubioną piosenkę. 2. Poruszajcie się rano do rytmu muzyki z radia. 3. Zjedzcie pożywne śniadanie, które doda Wam energii na początek dnia. 4. Weźcie prysznic z naprzemiennie zimną i ciepłą wodą, co pobudzi Wasze krążenie. 5. W drodze do pracy obserwujcie to, co dzieje się wokół Was, wypatrujcie co się zmieniło i czy spotykacie tych samych ludzi. Polepszy się Wasza koncentracja i spostrzegawczość. 6. Zadzwońcie do bliskiej osoby. Rozmowa pomoże Wam poradzić sobie z trudnym porankiem i wprawi Was w dobry humor.

7. Wyśpijcie się! Sen pomoże zregenerować siłę niezbędną w kolejnym dniu.

8. Zróbcie kilka prostych ćwiczeń - kilka przysiadów, pajacyków lub jeśli lubicie ćwiczyć jogę - powitanie słońca. 9. Pomyślcie co dobrego Was dzisiaj czeka lub czego nie możecie się doczekać. 10. Powiedzcie sobie DZIEŃ DOBRY i... uwierzcie w to :)

Czyli inaczej mówiąc po prostu zróbcie dla siebie z rana coś dobrego i przyjemnego!

Tymczasem życzę Wam dobrego początku dnia i czekam na komentarze odnośnie Waszych sposobów!

Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Czas na rozwój Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page