Nowe narzędzie do zarządzania czasem - koło czasu!

Dziś startujemy z pierwszym narzędziem, które pomoże Wam dobrze zarządzać swoim czasem! Koło czasu to moje autorskie narzędzie stworzone na potrzeby warsztatów  z zarządzania czasem, które prowadziłam dla Centrum Edukacji Społecznej i Fundacji Learn Co. Mam nadzieję, że i dla Was będzie to dobry pierwszy krok do zarządzania sobą, ustalania priorytetów oraz celów zgodnie ze sobą i swoimi wartościami!

 

 
Pamiętacie mój artykuł o kole życia? Pokażę Wam, jak można wykorzystać to narzędzie na inny sposób.  Zarządzanie sobą w czasie, planowanie czy organizację własnej przestrzeni życiowej warto  zacząć właśnie od refleksji co jest dla nas ważne i czy aby na pewno poświęcamy temu czas! Jeżeli ktoś już zrobił swoje koło poprzednim razem może je wykorzystać  ponownie uzupełniając o kolejny krok – koło czasu.

 

Koło czasu pomoże ustalić co jest dla Was ważne i podporządkować pod to Wasze działania.

Będziecie mieli jednocześnie obraz, na co przeznaczacie najwięcej czasu i co chcielibyście robić mniej, więcej, dłużej czy krócej. Koło czasu zainspiruje Was do wprowadzania nowych działań, na które do tej pory nie mieliście czasu, a czuliście, że są dla Was ważne. 

 

Tutaj znajdziecie instrukcję do przeprowadzenia ćwiczenia. 

Koło czasu

 

Powodzenia!

 

 

 

Please reload

Najnowsze posty
Please reload

Tagi
Please reload

Skontaktuj się ze mną!

511944171

  • Facebook