top of page

Kierunek: pasja!

Lubię od czasu do czasu zaopatrzyć się w czasopisma o rozwoju. Nie czytam ich od razu w całości, tylko wybieram to, co trafia do mnie najbardziej w danym momencie. I właśnie dziś powrócił do mnie artykuł Anny Witkiewicz z magazynu Coaching Uwaga, pasja! Nie przeszkadzać. Sam artykuł odnosi się do tego, że kształtując swoją karierę decydujemy się często na bezpieczne wybory, a przecież bezpieczeństwo finansowe nie zapewni nam poczucia sensu i szczęścia. Przesyłam krótki fragment z artykułu:

Wymagamy od siebie dziwnych rzeczy - że będziemy czuć się dobrze pracując wśród ludzi zupełnie do nas niepodobnych, czerpać satysfakcję z robienia czegoś, co jest nam obojętne, mieć przyjemność z używania umiejętności, których nie cenimy i w wyniku tego wszystkiego będziemy wracać do domu i cieszyć się życiem.

Kto z Was tak się czuję? Ile osób wybrało studia czy pracę z przypadku, bezpieczeństwa finansowego lub przekonania i rad innych, że to dla Was najlepsza opcja? Zapominamy o tym, że nie wybieramy naszej ścieżki zawodowej raz na całe życie. Obserwując zmienność na rynku pracy oraz różnorodność kompetencji, nic nie tracimy idąc za głosem serca, w zgodzie ze swoją pasją, w zgodzie ze sobą... Warto szukać miejsc, w których będziemy spotykać się z ludźmi podobnymi do nas, mającymi wspólną z nami pasję, aby dzielić się przeżyciami i otrzymać od nich zrozumienie dla naszych decyzji i podejmowanych wyzwań.

Dobrego dnia,

Agnieszka

Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page