top of page

Kalendarz na styczeń 2017 do wydrukowania!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, więc przygotowałam dla Was kalendarz na przyszły miesiąc, żebyście mogli już planować swoje zadania. W końcu to pierwszy miesiąc nowego roku! Przypomnę Wam jeszcze dlaczego warto korzystać z drukowanego kalendarza.  1. Nie zajmuje wiele miejsca ani czasu, więc jest to idealna opcja dla minimalisty ;)

  2. Plan na cały miesiąc w jednym miejscu.

  3. Po prawej stronie znajdziecie miejsce na notatki, w których można wpisać ważne cele i zadania na ten miesiąc, a także bieżące sprawy do załatwienia - coś co warto zrobić, ale jeszcze nie ma zaplanowanej konkretnej daty.

  4. Możecie spojrzeć na kalendarz pod kątem monitorowania realizacji zadań i weryfikacji, ile czasu poświęcamy na poszczególne czynności. Np. czasami wydaje się, że tak dużo czasu poświęcamy na edukację, a gdy spojrzymy na kalendarz okazuje się, że tylko raz byliśmy na szkoleniu ;)

  5. Kalendarz pozwala na dobre zagospodarowanie wolnego czasu, zwłaszcza gdy planujemy coś z dużym wyprzedzeniem.

  6. Pamiętajcie, że co długopis zapisze to i głowa zapamięta! :)

Życzę udanego planowania w nowym roku i załączam link z kalendarzem do pobrania :)


Kalendarz na styczeń do pobrania

Najnowsze posty

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page