top of page

Life Coaching

Sesja wchodząca w skład procesu coachingowego.

  • 1 godz 30 min
  • 250 złotych polskich
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

Coaching to proces rozwojowy, który pomaga: 🎯 efektywnie wyznaczać i realizować wyznaczony cel, 🔑 zwiększać swoją samoświadomość, 🤔 skłaniać do refleksji i wykorzystania swojego potencjału, 🔍 identyfikować trudności i je pokonywać, 🔦 weryfikować przekonania na swój temat oraz środowiska, w którym funkcjonujesz, 💪 zwiększać motywację i determinację w działaniu, 💚 podnosić satysfakcję z życia zawodowego i prywatnego. Proces coachingowy składa się z kilku sesji w odstępie 2-4 tygodni. Pomiędzy spotkaniami realizujesz proponowane przeze mnie zadania, które przybliżą Cię do osiągnięcia wyznaczonego celu. Na spotkaniach pracuję różnymi metodami, dostosowuję je do Ciebie, tak aby zwiększać ich efektywność oraz stworzyć atmosferę otwartości i autentyczności. Co jeszcze? 📑 po spotkaniu otrzymasz ode mnie notatki - możesz po nie sięgnąć w dowolnym momencie, 👥 możesz liczyć na moje wsparcie również po sesji - chętnie odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, 🕐 spotkania trwają aż 1,5h, dzięki czemu spojrzymy na Twoje wyzwanie z różnych perspektyw, 💡 na spotkaniach dzielę się swoim doświadczeniem: coachingowych, managerskim, HRowym, przejścia z pracy etatowej na własną działalność czy perspektywy macierzyństwa, 🤸‍♀ jestem elastyczna - napisz mi o swoich potrzebach i oczekiwaniach - spotkanie to czas na Twój rozwój, 💭 zależy mi na otwartej, szczerej, autentycznej atmosferze, w której będziesz czuć się swobodnie - przy mnie możesz głośno myśleć. Warunki konieczne do przeprowadzenia sesji: 📋 Podpisany kontrakt coachingowy (zasady naszej współpracy). 💻Posiadanie aktywnego konta w aplikacji Skype lub Google Meet - to tam będą odbywać się nasze sesje.


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page