top of page

POZNAJMY SIĘ!

Cześć, nazywam się Agnieszka Łozińska-Moriak i witam Cię serdecznie na mojej stronie! ♥

Będę się z Tobą dzielić wieloma informacjami na temat rozwoju osobistego i zawodowego, zwłaszcza w takich tematach jak talenty, życie i praca w zgodzie ze sobą czy zwiększanie efektywności osobistej. Zadbaj ze mną o swój rozwój: dowiedz się, jak wykorzystywać swoje naturalne talenty, omów ze mną wynik badania Gallupa, umów się na Coaching kariery, sprawdź mojego workbooka, zainspiruj się na blogu.

Ale najpierw troszkę się poznajmy...

INFI6070-Edit.jpg

Ja jako coach i trener

Przygodę z coachingiem zaczęłam w 2013 roku, gdy skończyłam studia magisterskie o specjalizacji coachingu kariery, a następnie studia podyplomowe z coachingu w biznesie. Prowadziłam sesje coachingowe dla osób potrzebujących zmiany, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Przez 8 lat wykorzystywałam techniki coachingowe w zarządzaniu kadrą managerską. Jako trener  prowadziłam liczne szkolenia dla organizacji pozarządowych oraz biur karier dotyczące zarządzania czasem, wypalenia zawodowego czy rozwoju kariery. Obecnie prowadzę sesje coachingowe dla osób dorosłych związane z talentami, rozwojem zawodowym, poszukiwaniem swojej ścieżki kariery, powrotem mam na rynek pracy, zwiększaniem efektywności w pełnionej roli.

INFI6219-Edit.jpg

Ja jako manager

Jestem managerem z 10-letnim doświadczeniem. W swojej pracy skupiam się na realizacji wyznaczonych celów oraz tworzeniu angażującego i motywującego środowiska pracy, rozwijaniu kadry managerskiej oraz kreowaniu nowych rozwiązań. Lubię pracować samodzielnie i zespołowo, czuć i widzieć realny wpływ na biznes. Budowanie bliskich kontaktów w zespole opartych na zaufaniu i autentyczności, pozwala przenosić góry i wyciągać się nawzajem z dolin. 

_edited.jpg

Moje talenty Gallupa

1. Indywidualizacja

2. Odpowiedzialność

3. Bliskość

4. Rozwijanie innych

5. Komunikatywność

6. Zbieranie

7. Osiąganie

8. Organizator

9. Maksymalista

10. Pryncypialność

INFI6101-Edit.jpg

Ja i Talenty Gallupa

Na początku zeszłego roku zaczęłam swoją przygodę z Coachingiem mocnych stron oraz omawianiem wyników badania CliftonStrengths, potocznie zwanego testem talentów Gallupa. Posiadam Certyfikat Strengths Community Coach wydany przez Strengths Community i prowadzę indywidualne oraz grupowe sesje dla osób dorosłych pomagające zrozumieć, wykorzystywać, rozwijać swoje talenty, odnaleźć swoją ścieżkę zawodową oraz zwiększać swoją efektywność i produktywność. Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi, biznesowymi oraz organizacjami pozarządowymi. Uwielbiam pracę z talentami, bo przypomina mi to o unikalności każdego człowieka oraz pozwala na lepsze zrozumienie siebie i innych. Pomaga także żyć / pracować w zgodzie ze sobą i wykorzystywać naturalny potencjał.

INFI6064-Edit.jpg

Ja jako HR-owiec

Jestem pasjonatką HR. Jest to moja nieodłączna część praktyki managerskiej. Rekrutacja, onboarding i offboarding, modele kompetencyjne, badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników, programy rozwojowe, mentoring kadry managerskiej. Przeszłam przez wielokrotne zmiany zarządu, sprzedaż spółki, rozwiązywałam trudne sytuacje z pracownikami. Wiem i rozumiem z czym mierzy się na co dzień biznes - zarówno z perspektywy zarządu, managera, jak i pracowników szeregowych. Współpracuję z małymi firmami, wspierając ich w działaniach HR-owych. 

70123359_2732054506819442_1566208280307433472_o.jpg

Ja po godzinach...

Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Dbam o swój balans, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi, podróżując, grając w planszówki czy przebywając blisko natury lub kultury. Staram się znaleźć też czas dla siebie - lubię spacery lub wieczory z książką i ciepłą herbatą z cytryną. Dążę do tego, aby czuć się dobrze ze sobą i z otaczającym mnie światem. Wciąż poszukuję nowych możliwość uczenia się, rozwijania, inspirowania. Aby dzielić się tym z innymi, od kilku lat prowadzę bloga o rozwoju osobistym i zawodowym. 

Aga

Agnieszka ma w sobie dużo spokoju i empatii, potrafi słuchać i odzwierciedlać wypowiedzi, przez co czułam się zrozumiana i zaopiekowana. Dzieli się w sposób przystępny wiedzą dotyczącą talentów oraz daje ciekawe zadania domowe, które umożliwiają poznanie swoich mocnych stron. Podobało mi się również pokazanie jak talenty ze sobą się wiążą. Cenne było dla mnie dzielenie się również swoimi doświadczeniami dotyczącymi jej mocnych stron (talentów). Bardzo pomocne były notatki, które robiła podczas sesji, a potem mi je przesyłała, bo mogłam i mogę wrócić do nich w każdej chwili i skorzystać z nich. 

Dominika

Najważniejsze było dla mnie pierwsze spotkanie, na którym od razu poczułam synergię, bardzo podobało mi się, że cenimy sobie szczerość. Ustalenie zasad na początku utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest cel i do niego dążymy. Elastyczność z jaką Agnieszka podchodziła do tematów oraz (tu naprawdę duży szacunek) umiejętność aktywnego słuchania, ale też trzymania się wątku rozmowy. Z każdej sesji wychodziłam usatysfakcjonowana i z kolejną bazą nowych informacji na temat samej siebie oraz otaczających mnie ludzi i ich zachowań. Co najważniejsze, do wszystkiego doszłam sama - ale, gdyby nie umiejętne naprowadzanie mnie na tematy i sytuacje, myślę, że bardzo długo, jeśli w ogóle, docierałabym do clou.

Agata Spendowska- Agata uczy

Zdecydowanie polecam Agnieszkę! Cenne były dla mnie jej pytania, których nie umiałabym zadać sama sobie. Bardzo podobała mi się także uważność z jaką podchodziła do każdej mojej odpowiedzi i to że w trakcie spotkania czułam się komfortowo, w nieoceniającej przestrzeni. Generalnie dokładnie tak wyobrażałam sobie idealny coaching. Jej empatia i profesjonalna organizacja naszych spotkań sprawiła, że poczułam się bardzo komfortowo.

Agnieszka

Bez dwóch zdań polecam Agnieszkę. Na początku muszę wspomnieć o tym jak bardzo liczy się z klientem. Dostosowanie terminów i elastyczność w bardzo trudnym dla mnie czasie jest tutaj ogromnym ukłonem w jej stronę. Bardzo cenne jest dla mnie jej indywidualne podejście do talentów. Bardzo prosty i jasny przekaz bez nieznanych sformułowań. Fantastyczna atmosfera podczas spotkań - nie odczuwa się presji narzuconego czasu, całość przebiega w przyjaznej atmosferze. Daje poczucie zaufania, które pomagają w przekazaniu i "wyciągnięciu" często niełatwych i trudnych wspomnień bądź sytuacji z przeszłości.

Kasia

Polecam Agnieszkę! Szczególnie cenne było ukazanie mi moich sposobów działania przez pryzmat talentów i pokazanie sposobów na ich optymalizację. Optymalizacja jest tutaj trafnym określeniem. Ważne jest nie działać po ciemku, tylko świadomie wykorzystywać to, w czym jesteśmy dobrzy. Bardzo przydatne są dla mnie notatki, które Agnieszka udostępnia po spotkaniach.

Ewelina, CEO spółki technologicznej

Bardzo podobał mi się tryb pracy polegający na zadaniach domowych i późniejszej analizie/rozmowie. To pozwalało w pełni korzystać z tego czasu - gdybym musiała wypełniać jakieś kwestionariusze na zajęciach, pewnie nie miałabym czasu na refleksję. Cieszę się też, że zadania i Agnieszki pytania skupiały się na zrozumieniu talentów w całej rozciągłości, a nie tylko na mechanicznym ich wykorzystaniu. Mi otworzyły się oczy na to, że coś co postrzegałam jako moją dużą wadę (zbieractwo i pogoń za nowością), to jest w istocie nieodłączny element mojego największego talentu :)

Michał

We współpracy z Agnieszką ważna była dla mnie jej szeroka wiedza na temat testów i talentów oraz wynikająca z tego swoboda w rozmowie ze mną i dokładne zrozumienie, jak mi pomóc poznać swoje mocne strony i pokonać słabości. Rozmowa była bardzo ciekawa i angażująca, a ćwiczenia miały sens, nadały tempo dyskusji i dzięki temu lepiej zapamiętałem naszą konsultację. Polecam!

Anna / artystka

Agnieszka to osoba pełna empatii, na rozmowie poczułam się zaopiekowana. Cenne były dla mnie celne pytania, na które sama bym nie wpadła żeby sobie zadać, a mocno otworzyły mi oczy. Wiem teraz nad czym muszę popracować, a jakie talenty już idealnie ze mną współgrają. Zyskałam większą świadomość tego jak mogę "aktywować" swoje talenty przy podejmowaniu danej decyzji.

Ania

Konsultacja po otrzymaniu wyników bardzo pomaga zrozumieć talent i zrozumieć jego jasną i ciemną stronę. Pomaga to w poznaniu siebie. Dzięki pracy talentowej jestem spokojniejsza, bardziej uważna na swoją mocną piątkę talentów, bardziej pewna siebie. We współpracy z Agnieszką cenne jest dla mnie indywidualne podejście i otwartość na talenty. Dowiedziałam się jak nazwać dane talenty oraz jak wpływa ich połączenie na moje działanie.

Małgorzata Łata / właściciel

We współpracy z Agnieszką ważna była dla mnie jej komunikatywność, otwartość i pozytywna energia. To była jedna z najważniejszych rozmów tego roku. Polecam!

Tomek

Serdecznie polecam sesję z Agnieszką wszystkim, którzy wykonali test Gallupa i chcą w pełni zrozumieć i wykorzystać jego wyniki. Agnieszka posiada ten dar, że w łatwy i przystępny sposób układa klocki talentów w pełny obraz. Dla mnie bardzo cenna w naszej rozmowie była jej otwartość, umiejętność nienachalnego zachęcania do głębszych refleksji, brak oceniania i jej pozytywna energia. Dwie godziny naszej rozmowy minęły mi niezwykle szybko, mimo iż miałem przed jej rozpoczęciem pewne wątpliwości i obawy jak to będzie. Jeszcze raz serdecznie polecam, naprawdę warto!

Aleksandra Turowska, psycholożka, trenerka umiejętności miękkich

Bardzo przyjazna atmosfera, rzetelne przygotowanie, profesjonalnie poprowadzona rozmowa w dużej uważności. Ciągle to procesuję :) Zwiększyłam poziom swojej świadomości, dowiedziałam się jak kompensować sobie braki i jak przekuć to na dalsze działania.

Asia

Polecam współpracę z Agnieszką m.in. ze względu na pomoc w dostrzeżeniu zależności, wskazówki jak pracować nad rzeczami, w których nie czuję się jeszcze pewnie, których jeszcze nie do końca rozumiem czy dostrzegam, a także zadawanie pytań nakierowujących/pozwalających mi samej odpowiedzieć na niektóre zagadnienia czy zauważyć rzeczy, których sama nie umiałam określić.

MagdaLena

Coaching po otrzymaniu wyników pokazał mi możliwości wykorzystania swojego potencjału i sposobów na "nadrobienie" pewnych braków. ;) Po pracy talentowej otrzymałam garść obszernej wiedzy, polecajek książkowych, zadania domowe. Wszystko to pozwala mi teraz pracować nad swoim rozwojem. Cenna była przyjemna współpraca bez górnolotnych frazesów, jasny przekaz i od razu poczułam, że Agnieszka wie, z czym do niej przychodzę. Czułam się na 100% zaopiekowana.

Miejsce na Twoją opinię

Zapraszam! :)
bottom of page