top of page

POZNAJMY SIĘ!

Cześć, nazywam się Agnieszka Łozińska-Moriak i witam Cię serdecznie na mojej stronie! ♥

Będę się z Tobą dzielić wieloma informacjami na temat rozwoju osobistego i zawodowego, zwłaszcza w takich tematach jak talenty, życie i praca w zgodzie ze sobą czy zwiększanie efektywności osobistej. Zadbaj ze mną o swój rozwój: dowiedz się, jak wykorzystywać swoje naturalne talenty, omów ze mną wynik badania Gallupa, umów się na Coaching mocnych stron, sprawdź mojego workbooka, zainspiruj się na blogu.

Ale najpierw troszkę się poznajmy...

INFI6070-Edit.jpg

Ja jako coach i trener

Przygodę z coachingiem zaczęłam w 2013 roku, gdy skończyłam studia magisterskie o specjalizacji coachingu kariery, a następnie studia podyplomowe z coachingu w biznesie. Prowadziłam sesje coachingowe dla studentów, mam w okresie urlopu macierzyńskiego oraz wykorzystywałam techniki coachingowe w zarządzaniu kadrą managerską. Przez 2 lata prowadziłam liczne szkolenia dla organizacji pozarządowych oraz biur karier dotyczące zarządzania czasem, kreatywności czy wypalenia zawodowego. 

_edited.jpg

Moje talenty Gallupa

1. Indywidualizacja

2. Odpowiedzialność

3. Bliskość

4. Rozwijanie innych

5. Komunikatywność

6. Zbieranie

7. Osiąganie

8. Organizator

9. Maksymalista

10. Pryncypialność

INFI6064-Edit.jpg

Ja jako HR-owiec

Jestem pasjonatką HR. Jest to moja nieodłączna część praktyki managerskiej. Rekrutacja, onboarding i offboarding, modele kompetencyjne, badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników, programy rozwojowe, mentoring kadry managerskiej. Przeszłam przez wielokrotne zmiany zarządu, sprzedaż spółki, rozwiązywałam trudne sytuacje z pracownikami. Wiem i rozumiem z czym mierzy się na co dzień biznes - zarówno z perspektywy zarządu, managera, jak i pracowników szeregowych.

INFI6101-Edit.jpg

Ja i Talenty Gallupa

W tym roku zaczęłam swoją przygodę z Coachingiem mocnych stron oraz omawianiem wyników badania CliftonStrengths, potocznie zwanego testem talentów Gallupa. Posiadam Certyfikat Strengths Community Coach wydany przez Strengths Community i prowadzę indywidualne spotkania pomagające zrozumieć, używać, rozwijać swoje talenty, odnaleźć swoją ścieżkę zawodową oraz zwiększać swoją efektywność i produktywność. Uwielbiam pracę z talentami, bo przypomina mi to o unikalności każdego człowieka oraz pozwala na lepsze zrozumienie siebie i innych. Pomaga także żyć w zgodzie ze sobą i wykorzystywać nasz naturalny potencjał.

INFI6219-Edit.jpg

Ja jako manager

Jestem managerem z 10-letnim doświadczeniem. W swojej pracy skupiam się na realizacji wyznaczonych celów oraz tworzeniu angażującego i motywującego środowiska pracy, rozwijaniu kadry managerskiej oraz kreowaniu nowych rozwiązań. Lubię pracować samodzielnie i zespołowo, czuć i widzieć realny wpływ na biznes. Budowanie bliskich kontaktów w zespole pozwala nam przenosić góry i wyciągać się nawzajem z dolin. 

70123359_2732054506819442_1566208280307433472_o.jpg

Ja po godzinach...

Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Dbam o swój balans, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi, podróżując, grając w planszówki czy przebywając blisko natury lub kultury. Staram się znaleźć też czas dla siebie - lubię spacery lub wieczory z książką i ciepłą herbatą z cytryną. Dążę do tego, aby czuć się dobrze ze sobą i z otaczającym mnie światem. Wciąż poszukuję nowych możliwość uczenia się, rozwijania, inspirowania. Aby dzielić się tym z innymi, od kilku lat prowadzę bloga o rozwoju osobistym i zawodowym. 

Aga

Agnieszka ma w sobie dużo spokoju i empatii, potrafi słuchać i odzwierciedlać wypowiedzi, przez co czułam się zrozumiana i zaopiekowana. Dzieli się w sposób przystępny wiedzą dotyczącą talentów oraz daje ciekawe zadania domowe, które umożliwiają poznanie swoich mocnych stron. Podobało mi się również pokazanie jak talenty ze sobą się wiążą. Cenne było dla mnie dzielenie się również swoimi doświadczeniami dotyczącymi jej mocnych stron( talentów). Bardzo pomocne były notatki, które robiła podczas sesji, a potem mi je przesyłała bo mogłam i mogę wrócić do nich w każdej chwili i skorzystać z nich. 

Dominika

Najważniejsze było dla mnie pierwsze spotkanie, na którym od razu poczułam synergię, bardzo podobało mi się, że cenimy sobie szczerość. Ustalenie zasad na początku utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest cel i do niego dążymy. Elastyczność z jaką Agnieszka podchodziła do tematów oraz (tu naprawdę duży szacunek) umiejętność aktywnego słuchania, ale też trzymania się wątku rozmowy. Z każdej sesji wychodziłam usatysfakcjonowana i z kolejną bazą nowych informacji na temat samej siebie oraz otaczających mnie ludzi i ich zachowań. Co najważniejsze, do wszystkiego doszłam sama - ale, gdyby nie umiejętne naprowadzanie mnie na tematy i sytuacje, myślę, że bardzo długo, jeśli w ogóle, docierałabym do clou.

Agata Spendowska- Agata uczy

Zdecydowanie polecam Agnieszkę! Cenne były dla mnie jej pytania, których nie umiałabym zadać sama sobie. Bardzo podobała mi się także uważność z jaką podchodziła do każdej mojej odpowiedzi i to że w trakcie spotkania czułam się komfortowo, w nieoceniającej przestrzeni. Generalnie dokładnie tak wyobrażałam sobie idealny coaching. Jej empatia i profesjonalna organizacja naszych spotkań sprawiła, że poczułam się bardzo komfortowo.

Agnieszka

Bez dwóch zdań polecam Agnieszkę. Na początku muszę wspomnieć o tym jak bardzo liczy się z klientem. Dostosowanie terminów i elastyczność w bardzo trudnym dla mnie czasie jest tutaj ogromnym ukłonem w jej stronę. Bardzo cenne jest dla mnie jej indywidualne podejście do talentów. Bardzo prosty i jasny przekaz bez nieznanych sformułowań. Fantastyczna atmosfera podczas spotkań - nie odczuwa się presji narzuconego czasu, całość przebiega w przyjaznej atmosferze. Daje poczucie zaufania, które pomagają w przekazaniu i "wyciągnięciu" często niełatwych i trudnych wspomnień bądź sytuacji z przeszłości.

Kasia

Polecam Agnieszkę! Szczególnie cenne było ukazanie mi moich sposobów działania przez pryzmat talentów i pokazanie sposobów na ich optymalizację. Optymalizacja jest tutaj trafnym określeniem. Ważne jest nie działać po ciemku, tylko świadomie wykorzystywać to, w czym jesteśmy dobrzy. Bardzo przydatne są dla mnie notatki, które Agnieszka udostępnia po spotkaniach.

Ewelina, CEO spółki technologicznej

Bardzo podobał mi się tryb pracy polegający na zadaniach domowych i późniejszej analizie/rozmowie. To pozwalało w pełni korzystać z tego czasu - gdybym musiała wypełniać jakieś kwestionariusze na zajęciach, pewnie nie miałabym czasu na refleksję. Cieszę się też, że zadania i Agnieszki pytania skupiały się na zrozumieniu talentów w całej rozciągłości, a nie tylko na mechanicznym ich wykorzystaniu. Mi otworzyły się oczy na to, że coś co postrzegałam jako moją dużą wadę (zbieractwo i pogoń za nowością), to jest w istocie nieodłączny element mojego największego talentu :)

Michał

We współpracy z Agnieszką ważna była dla mnie jej szeroka wiedza na temat testów i talentów oraz wynikająca z tego swoboda w rozmowie ze mną i dokładne zrozumienie, jak mi pomóc poznać swoje mocne strony i pokonać słabości. Rozmowa była bardzo ciekawa i angażująca, a ćwiczenia miały sens, nadały tempo dyskusji i dzięki temu lepiej zapamiętałem naszą konsultację. Polecam!

Basia

Jak najbardziej polecam Agnieszkę! Jest wspaniałym słuchaczem i dobrym doradcą. Lepiej zrozumiałam siebie, zrozumiałam, że moje potrzeby są ważne, a nie zaspokajanie potrzeb innych.

Ty

Miejsce na Twoją opinię ;)
bottom of page