top of page

eKarta podarunkowa

50 zł

Karta podarunkowa to zawsze dobry pomysł. Wybierz kwotę i napisz własną wiadomość, aby spersonalizować prezent. Wspieraj innych w rozwoju osobistym. ...
Karta podarunkowa to zawsze dobry pomysł. Wybierz kwotę i napisz własną wiadomość, aby spersonalizować prezent. Wspieraj innych w rozwoju osobistym.

50 zł
100 zł
150 zł
200 zł
250 zł
300 zł
350 zł
400 zł
Inna kwota

Szczegółowe informacje:

1. eKarta podarunkowa może być wykorzystana zarówno na usługi, jak i produkty znajdujące się w sklepie internetowym. 

2. eKarta podarunkowa jest imienna, co oznacza, że może skorzystać z niej tylko osoba, która została podana przy zamówieniu karty. Kartę można zamówić dla siebie lub dla kogoś innego.

3. Wartość eKarty podarunkowej wybierana jest przy zakupie: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł. Wybierając przycisk ina kwota można wpisać ręcznie wartość w przedziale 50-900 zł.

4. eKartę podarunkową można nabyć tylko w moim sklepie internetowym. 

5. eKarta podarunkowa dostarczana jest na podany adres e-mail - swój lub osoby obdarowanej. Nie ma możliwości dostarczenia ekarty w formie wydruku.

6. eKarta podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu.

7. eKarta podarunkowa zawiera unikalny kod. Aby z niej skorzystać, należy wpisać kod w formularzu zamówienia w wyznaczonym do tego miejscu. (Płatności-> Zrealizuj kartę podarunkową -> Wpisz kod karty podarunkowej). Można z niej również skorzystać przy składaniu zamówienia przez wiadomość e-mail.

8. eKarta podarunkowa może być wykorzystana wielokrotnie, do momentu wyczerpania zapisanych na nią środków. Kupując produkt lub usługę o niższej wartości niż eKarta, wartość zapisana na eKarcie zostanie pomniejszona. Kupując produkt lub usługę o wyższej wartości niż eKarta, można dopłacić różnicę wybranymi na stronie metodami płatności.

9. Po wygaśnięciu ważności eKarty podarunkowej środki przepadają.

10. Nie można wymienić zgromadzonych środków na eKarcie podarunkowej na gotówkę zarówno w czasie trwanie ważności karty, jak i po utracie ważności.

11. W przypadku zgubienia e-maila z eKartą, konieczny jest kontakt w celu ponownego uzyskania kodu. 

12. W przypadku, gdy zamówiona usługa lub produkt zapłacony ekartą podarunkową nie zostaną zrealizowane, zwrot zostanie dokonany taką samą formą, jak występowała płatność.

13. Reklamacje dotyczące nieprawidłowości w działaniu eKarty należy zgłaszać na podany adres e-mail.

14. Informacje na temat eKarty podarunkowej znajdziesz również w regulaminie. 

bottom of page