top of page

Life Coaching - wprowadzenie

Spotkanie informacyjne i zapoznawcze przed decyzją o wzięciu udziału w procesie coachingowym.

  • 30 min
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

Sesja 0 to niezobowiązujące spotkanie wprowadzające do coachingu. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz się zapisać na coaching, chcesz mnie lepiej poznać i zadecydować po spotkaniu, to właśnie czas dla Ciebie. Na tej sesji dowiesz się: 👥 czym jest coaching, 🤝 kim jestem i co jest dla mnie istotne we współpracy z Tobą, 🤹‍♀ w jaki sposób pracuję i jakimi obszarami się zajmuję. Warunki niezbędne do odbycia sesji: ✔ zapoznanie się z usługą coachingu na mojej stronie, ✔ posiadanie konta w aplikacji Skype lub Google Meet - spotkania online będą odbywać się właśnie tam.


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page