top of page

Coaching kariery

Proces coachingowy pomagający odkryć mocne strony, misję oraz znaleźć rozwojową ścieżkę zawodową.

  • 1 godz 30 min
  • 349 złotych polskich
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

❓ Zastanawiasz się, jak spełniać się i osiągnąć sukces w swojej karierze? ❓ Wciąż myślisz o tym, w którym kierunku zawodowym się rozwijać? ❓ Czujesz, że utknęłaś w miejscu i potrzebujesz wsparcia, aby odkryć swój pełen potencjał? ❓ Masz wątpliwości, jakie są Twoje mocne strony i czym chcesz się zająć? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na powyższe pytania, zapraszam na coaching kariery! Co czeka Cię na spotkaniach? 💪 omówię z Tobą wyniki badania Gallupa oraz popracujemy nad zrozumieniem oraz rozwojem mocnych stron, 🤝 sprawdzisz, jakiego środowiska pracy potrzebujesz i jaki potencjał wnosisz do organizacji, 🎯 poznasz swoją misję, powołanie, czyli to "coś", co nadaje Twojej pracy sens, 👌 zweryfikujesz, na jakich wartościach chcesz opierać swój rozwój zawodowy, 📋 sprawdzisz, po jakie zadania warto sięgać, 🧩 wygenerujesz nowe pomysły na swoją karierę zawodową. 🌟Rezultatem naszej współpracy jest wypracowanie różnych opcji rozwoju zawodowego, które będą zgodne z Twoją misją, wartościami, zainteresowaniami oraz mocnymi stronami! 🌟 Co jeszcze? 📑 po spotkaniach otrzymasz ode mnie notatki - możesz po nie sięgnąć w dowolnym momencie, 👥 możesz liczyć na moje wsparcie w trakcie procesu - chętnie odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, 📋 praca rozwojowa zaczyna się jeszcze przed spotkaniem - otrzymasz ode mnie ćwiczenie i kwestionariusz do wypełnienia, abym mogła Cię lepiej poznać, 🕐 spotkanie trwa aż 1,5- 2h, dzięki czemu odkryjemy wiele zawodowych warstw oraz spojrzymy z różnych perspektyw, 💡 na spotkaniach dzielę się swoim doświadczeniem: coachingowym, managerskim, HRowym, przejścia z pracy etatowej na własną działalność czy perspektywy macierzyństwa, 🤸‍♀ jestem elastyczna - napisz mi o swoich potrzebach i oczekiwaniach - spotkanie to czas na Twój rozwój, 💭 zależy mi na otwartej, szczerej, autentycznej atmosferze, w której będziesz czuć się swobodnie - przy mnie możesz głośno myśleć. Warunki niezbędne do odbycia spotkania: ✅ posiadanie wyników badania CliftonStrengths w wersji TOP5 (105 zł) lub 34 (315 zł) Test możesz zakupić na stronie https://store.gallup.com/c/en-ie/1/cliftonstrengths Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat badania, zapraszam do artykułu: https://cutt.ly/uwZbg34D ✅ posiadanie konta w aplikacji Skype lub chęć skorzystania z Google Meet- spotkania online będą odbywać się właśnie tam. Proces coachingowy trwa 4-6 sesji, odbywających się co ok. 3 tyg. Teraz umawiasz się na pierwszą sesję, na kolejne umawiamy się na bieżąco.


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page