top of page

online

O badaniu Gallupa CliftonStrengths

Spotkanie informacyjne na temat narzędzia

  • 30 min.
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

Spotkanie przeznaczone dla osób, które chcą skorzystać z omówienia wyników lub coachingu, ale nie mają wykonanego jeszcze badania Gallupa i chcą dowiedzieć się więcej na jego temat lub bliżej mniej poznać. 😊 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji przed zrobieniem badania Gallupa, zapraszam Cię na mojego bloga lub darmowe krótkie spotkanie. Jeśli nurtują Cię takie tematy jak: 📋 co to jest test Gallupa? 🤔 dla kogo przeznaczony jest test Gallupa? 💻 na czym polega test Gallupa? 🛒 gdzie kupić test Gallupa? 💶 ile kosztuje test Gallupa? 🇵🇱 czy test Gallupa jest po polsku? 📊 TOP 5 czy 34 - co wybrać? 🔍 czy warto zrobić test Gallupa? 🎯 jak wykorzystać test Gallupa w organizacji? ...umów się na niezobowiazujące spotkanie online lub rozmowę telefoniczną!


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page