top of page

Omówienie wyników badania Gallupa

Spotkanie pomagające zrozumieć, docenić i rozwijać talenty oraz zwiększać swoją skuteczność.

  • 2 godz.
  • 399 złotych polskich
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

Masz już wyniki badania CliftonStrengths, zwanego testem Gallupa, ale nie wiesz co dalej zrobić? A może chcesz poznać swoje talenty i sprawdzić, w jakim kierunku się rozwijać? Zapraszam! Co czeka Cię na spotkaniu? 💪 opowiem Ci o podejściu do rozwoju mocnych stron, czym są talenty i jak zarządzać słabościami, 🤔 pomogę Ci zrozumieć swoje talenty, sprawdzić, kiedy odnosisz dzięki nim sukces, a kiedy wpuszczają Cię w przysłowiowe maliny, 🤝 sprawdzisz, jakiego środowiska pracy potrzebujesz i jaką wnosisz wartość do organizacji, 🎯 dowiesz się, jak inwestować w swoje talenty, aby stały się Twoją mocną stroną i polepszały Twoją skuteczność i produktywność, 👌 nauczysz się samodzielnej pracy z talentami. Co jeszcze? 📑 po spotkaniu otrzymasz ode mnie notatki - możesz po nie sięgnąć w dowolnym momencie, 👥 możesz liczyć na moje wsparcie również po spotkaniu - chętnie odpowiem na Twoje pytania i talentowe wątpliwości, 📋 praca nad talentami zaczyna się jeszcze przed spotkaniem - otrzymasz ode mnie ćwiczenie i kwestionariusz do wypełnienia, abym mogła Cię lepiej poznać, 🕐 spotkanie trwa aż 2h, dzięki czemu odkryjemy wiele talentowych warstw oraz spojrzymy z różnych perspektyw, 💡 na spotkaniach dzielę się swoim doświadczeniem: coachingowym, managerskim, HRowym, przejścia z pracy etatowej na własną działalność czy perspektywy macierzyństwa, 🤸‍♀ jestem elastyczna - napisz mi o swoich potrzebach i oczekiwaniach - spotkanie to czas na Twój rozwój, 💭 zależy mi na otwartej, szczerej, autentycznej atmosferze, w której będziesz czuć się swobodnie - przy mnie możesz głośno myśleć. Warunki niezbędne do odbycia spotkania: ✅ posiadanie wyników badania CliftonStrengths w wersji TOP5 (105 zł) lub 34 (315 zł) Test możesz zakupić na stronie https://store.gallup.com/c/en-ie/1/cliftonstrengths Mogę Ci w tym pomóc. Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat badania, zapraszam na mojego bloga: https://www.agnieszkalozinska.com/single-post/co-warto-wiedziec-przed-wypelnieniem-testu-gallupa ✅ spotkania odbywają się na Google Meet- nie wymaga rejestracji, wystarczy kliknąć w link ✅ omówienie wyników przeprowadzam tylko z osobami dorosłymi Jeśli interesuję Cię głębsza i dłuższa praca nad talentami: ❓ sprawdź pakiet spotkań online, które stanowią szerszą wersję pracy z talentami: cykl spotkań 3x 2h lub 2x 2h, ❓ sprawdź Coaching kariery, na którym dodatkowo pracujesz nad swoją ścieżką zawodową w oparciu o mocne strony, misję i wartości.


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page