top of page

Omówienie wyników badania Gallupa pakiet

Pakiet 2 -3 spotkań, które pomogą Ci zrozumieć talenty i je efektywnie wykorzystywać.

  • 2 godz.
  • 339 złotych polskich
  • Spotkanie online na Skype lub Google Meet

Informacje szczegółowe

Z mojego doświadczenia wynika, że w pracy z talentami najbardziej sprawdza się kilka spotkań, dzięki którym możemy pozwolić sobie na dogłębne zbadanie tematu talentów. Spotkania zawierają w sobie zarówno elementy edukacyjne, jak i coachingowe. Pakiet to minimum dwa spotkania, każde po 2h, w odstępstwie 2-3 tygodni. Podana cena dotyczy jednego spotkania w ramach pakietu. Pomiędzy spotkaniami pracujesz samodzielnie oraz realizujesz proponowane przeze mnie zadania. Teraz umawiasz się na pierwsze spotkanie, kolejny termin ustalamy w zależności od Twoich potrzeb i dostępności. W ramach spotkań: 📑 omówimy wyniki badania CliftonStrengths, zwanego testem Gallupa, 🤔 zrozumiesz dogłębnie talenty i zwiększysz swoją samoświadomość, 📊 sprawdzisz, jak talenty wpływają na Twoje myślenie, działanie, podejmowanie decyzji, relacje, 🤸‍♀ zweryfikujesz, w czym talenty Cię wspierają, a w czym przeszkadzają, 🤝 sprawdzisz, jakie masz potrzeby w środowisku zawodowym oraz jaką wartość wnosisz do organizacji, 🎯 znajdziesz obszary do rozwoju talentów i inwestycji w nie oraz wytyczysz sobie cele do dalszej samodzielnej pracy. Co jeszcze? 📑 po spotkaniu otrzymasz ode mnie notatki - możesz po nie sięgnąć w dowolnym momencie, 👥 możesz liczyć na moje wsparcie również po spotkaniu - chętnie odpowiem na Twoje pytania i talentowe wątpliwości, 📋 praca nad talentami zaczyna się jeszcze przed spotkaniem - otrzymasz ode mnie ćwiczenie i kwestionariusz do wypełnienia, abym mogła Cię lepiej poznać, 🕐 spotkanie trwa aż 2h, dzięki czemu odkryjemy wiele talentowych warstw oraz spojrzymy z różnych perspektyw, 💡 na spotkaniach dzielę się swoim doświadczeniem: coachingowych, managerskim, HRowym, przejścia z pracy etatowej na własną działalność czy perspektywy macierzyństwa, 🤸‍♀ jestem elastyczna - napisz mi o swoich potrzebach i oczekiwaniach - spotkanie to czas na Twój rozwój, 💭 zależy mi na otwartej, szczerej, autentycznej atmosferze, w której będziesz czuć się swobodnie. Warunki spotkania: ✅ posiadanie wyników badania CliftonStrengths w wersji TOP5 (105 zł) lub 34 (315 zł) Test możesz zakupić na stronie https://store.gallup.com/c/en-ie/1/cliftonstrengths Mogę Ci w tym pomóc. Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat badania, zapraszam na mojego bloga: https://www.agnieszkalozinska.com/single-post/co-warto-wiedziec-przed-wypelnieniem-testu-gallupa ✅ posiadanie konta w aplikacji Skype lub chęć skorzystania z Google Meet- spotkania online będą odbywać się właśnie tam.


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page