top of page

Test Gallupa - bezpłatny webinar

Poznaj swoje mocne strony i dowiedz się więcej o badaniu Gallupa.

  • 1 godz
  • Spotkanie online na platformie Google Meet

Informacje szczegółowe

✔️ Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie są Twoje prawdziwe talenty i jak możesz je wykorzystać w codziennym życiu zawodowym i osobistym? ✔️ Czy chcesz odkryć, co naprawdę Cię napędza i jak osiągnąć pełnię swojego potencjału? Jeśli tak, ten webinar jest dla Ciebie! ⭐ Dołącz do webinaru i dowiedz się, jak test Gallupa CliftonStrengths może pomóc Ci odkryć i rozwijać Twoje mocne strony. ⭐ Co zyskasz, biorąc udział w webinarze? 🔹 dowiesz się dlaczego warto inwestować w rozwój mocnych stron i jaki ma to wpływ na Twoje życie zawodowe i osobiste, 🔹 poznasz szczegółowe informacje o badaniu Gallupa - przeprowadzę Cię przez to badanie, zobaczysz, jakie są talenty i jak wyglądają raporty z wynikami, 🔹 poznasz opinie i inspirujące przykłady osób, które już weszły w proces rozwoju mocnych stron, 🔹 odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące badania i wejścia na ścieżkę rozwoju mocnych stron, 🔹 rabat na sesję coachingu mocnych stron. Agenda webinaru: 🔸 Dlaczego warto rozwijać mocne strony? 🔸 Jak znaleźć swoje mocne strony i talenty? 🔸 Co to jest test Gallupa - CliftonStrengths? 🔸 Dlaczego warto zrobić test Gallupa? Opinie na temat testu Gallupa. 🔸 Test Gallupa: top 5 czy 34? 🔸 Przykłady talentów i zastosowania ich w praktyce. 🔸 Jak wyglądają wyniki badania Gallupa? Przegląd raportów. 🔸 Test Gallupa - i co dalej? 🔸 Sesja Q&A. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby odkryć swoje mocne strony i rozpocząć drogę do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Każdy uczestnik webinaru otrzyma specjalny rabat na zakup testu Gallupa wraz z sesją coachingową. Kliknij poniżej, aby wybrać termin webinaru. Kilka słów o mnie: Jestem certyfikowanym Coachem mocnych stron oraz Coachem kariery z wieloletnim doświadczeniem managerskim. Pomogłam już wielu osobom odkryć ich talenty i osiągnąć zawodowe i osobiste spełnienie. Dołącz do mnie na tym webinarze, aby rozpocząć swoją podróż do lepszego zrozumienia siebie i swoich możliwości. Czekam na Ciebie! 😊 Agnieszka


Warunki zwrotu i zmian terminu

Każdemu czasem coś wypada. :) Jeśli nie możesz wziąć udział w spotkaniu, skontaktuj się ze mną i daj innym możliwość skorzystania z moich usług. Znajdę dla Ciebie inny termin. :)


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page