top of page

Warsztaty grupowe Rozwijam mocne strony

Szkolenie wspierające w efektywnym zarządzaniu talentami w oparciu o test Gallupa.

  • 249 złotych polskich
  • Spotkanie online

Informacje szczegółowe

❓ Masz już wyniki testu Gallupa, ale nie wiesz, co dalej? ❓ Zastanawiasz się, o co właściwie chodzi w tych talentach i mocnych stronach? ❓ Chcesz ukierunkować swój rozwój i docenić swój naturalny potencjał? ❓ Masz wątpliwości, jak wykorzystać talenty w miejscu pracy? Jeśli odpowiedział_ś twierdząco na powyższe pytania, zapraszam na warsztaty! Co czeka Cię na spotkaniu? 💪 zdobędziesz użyteczną wiedzę na temat podejścia do rozwoju mocnych stron w oparciu o talenty Gallupa, 🔎 weźmiesz swoje talenty pod lupę, przyjrzysz się im z bliska oraz poznasz cenną perspektywę pozostałych uczestników, 🎯 sprawdzisz, jak Twoje talenty przybliżają Cię do sukcesu, a jak od niego odciągają, 🤝 zrozumiesz, jakiego środowiska pracy potrzebujesz i jaki potencjał wnosisz do organizacji, 📋 zweryfikujesz, po jakie talenty warto sięgać, aby zwiększyć swoją efektywność i produktywność, 🧩 wygenerujesz nowe pomysły na swój rozwój. 💎 Te warsztaty to efektywna mieszanka wykładu, ćwiczeń, dyskusji, ciekawych rozmów w parach, grupowych case study, które poszerzą Twoją perspektywę oraz zwiększą poziom samoświadomości!💎 🌟Rezultatem naszej 4-godzinnej pracy będzie zrozumienie, docenienie talentów oraz nauczenie się efektywnego zarządzania swoimi mocnymi stronami, a to wszystko w towarzystwie innych utalentowanych osób! 🌟 Pobierz program warsztatów ⤵️ https://tiny.pl/dgwfw Co jeszcze? 🤝 warsztaty odbywają się w kameralnych 4-8 osobowych grupach, co sprzyja otwartości i zaangażowaniu, 👥 możesz liczyć na moje wsparcie - chętnie odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, 📋 praca rozwojowa zaczyna się jeszcze przed spotkaniem - otrzymasz ode mnie ćwiczenie i kwestionariusz do wypełnienia, abym mogła Cię lepiej poznać, 💡 na spotkaniu możesz korzystać z mojego doświadczenia w wielu wymiarach: coachingowym, managerskim, HRowym, przejścia z pracy etatowej na własną działalność czy perspektywy macierzyństwa, 💭 zależy mi na otwartej, szczerej, autentycznej atmosferze, w której będziesz czuć się swobodnie. Warunki niezbędne do odbycia spotkania: ✅ posiadanie wyników badania CliftonStrengths. Test możesz zakupić na stronie https://store.gallup.com/c/en-ie/1/cliftonstrengths Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat badania, zapraszam do artykułu: https://cutt.ly/uwZbg34D Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupie badania lub masz pytania, napisz do mnie wiadomość! ✅ organizator może odwołać lub zmienić termin warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników


Warunki zwrotu i zmian terminu

Możesz w ciągu 14 dni od zakupu zrezygnować ze spotkania online, a środki zostaną zwrócone na Twoje konto. Możesz trzykrotnie zmienić termin spotkania online, skontaktuj się z co najmniej 24- godzinnym wyprzedzeniem.


Agnieszka zawsze była przygotowana do spotkania, słuchała i potrafiła wszystkie moje wywody zebrać w znaczącą całość i napisać konkretne podsumowanie. Spotkania z Agnieszką miały tak miłą i sprzyjającą pracy nad sobą atmosferę, że czułam się bezpiecznie i łatwo mi było się otworzyć w tematach, o które warto było zahaczyć lub w które warto było wejść głębiej w kontekście całego procesu. Dzięki naszym spotkaniom czułam, że się rozwijam.

Nazwałam i poukładałam moje potrzeby i możliwości na bieżącym etapie życiowym. Nazwałam wszystko i zapisałam i to pomogło mi dojść do rozwiązań, których szukałam, które wiedziałam, że gdzieś we mnie są, ale nie potrafiłam sama wydobyć ich na światło dzienne. A potem ruszyłam z kopyta, żeby wprowadzić je w życie.

Karolina

bottom of page