Nowe narzędzie do zarządzania czasem - koło czasu!

Dziś startujemy z pierwszym narzędziem, które pomoże Wam dobrze zarządzać swoim czasem! Koło czasu to moje autorskie narzędzie stworzone na potrzeby warsztatów z zarządzania czasem, które prowadziłam dla Centrum Edukacji Społecznej i Fundacji Learn Co. Mam nadzieję, że i dla Was będzie to dobry pierwszy krok do zarządzania sobą, ustalania priorytetów oraz celów zgodnie ze sobą i swoimi wartościami!


Pamiętacie mój artykuł o kole życia? Pokażę Wam, jak można wykorzystać to narzędzie na inny sposób. Zarządzanie sobą w czasie, planowanie czy organizację własnej przestrzeni życiowej warto zacząć właśnie od refleksji, co jest dla nas ważne i czy aby na pewno poświęcamy temu czas! Jeżeli ktoś już zrobił swoje koło poprzednim razem może je wykorzystać ponownie uzupełniając o kolejny krok – koło czasu.


Koło czasu pomoże ustalić, co jest dla Was ważne i podporządkować pod to Wasze działania.

Będziecie mieli jednocześnie obraz, na co przeznaczacie najwięcej czasu i co chcielibyście robić mniej, więcej, dłużej czy krócej. Koło czasu zainspiruje Was do wprowadzania nowych działań, na które do tej pory nie mieliście czasu, a czuliście, że są dla Was ważne.


Mówi się, że czas to pieniądz, ale dla mnie czas to nieustanne podejmowanie decyzji. Na co go przeznaczę? Co jest dla mnie ważne? Czy robię w tej chwili to, czego naprawdę chcę? Czy to, jak spędzam czas, przybliża mnie do realizacji celu? Czy spędzam czas z tymi osobami, z którymi chcę go spędzać?


Tutaj znajdziecie instrukcję do przeprowadzenia ćwiczenia.


Koło czasu nowe wydanie
.pdf
Download PDF • 1.09MB

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, napiszcie do mnie. Chętnie Was przeprowadzę przez to narzędzie.Najnowsze posty
Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu i organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agnieszka Łozińska-Moriak. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!