top of page

Nowe narzędzie do zarządzania czasem - koło czasu!

Dziś startujemy z pierwszym narzędziem, które pomoże Wam dobrze zarządzać swoim czasem! Koło czasu to moje autorskie narzędzie stworzone na potrzeby warsztatów z zarządzania czasem, które prowadziłam dla Centrum Edukacji Społecznej i Fundacji Learn Co. Mam nadzieję, że i dla Was będzie to dobry pierwszy krok do zarządzania sobą, ustalania priorytetów oraz celów zgodnie ze sobą i swoimi wartościami!


Pamiętacie mój artykuł o kole życia? Pokażę Wam, jak można wykorzystać to narzędzie na inny sposób. Zarządzanie sobą w czasie, planowanie czy organizację własnej przestrzeni życiowej warto zacząć właśnie od refleksji, co jest dla nas ważne i czy aby na pewno poświęcamy temu czas! Jeżeli ktoś już zrobił swoje koło poprzednim razem może je wykorzystać ponownie uzupełniając o kolejny krok – koło czasu.


Koło czasu pomoże ustalić, co jest dla Was ważne i podporządkować pod to Wasze działania.

Będziecie mieli jednocześnie obraz, na co przeznaczacie najwięcej czasu i co chcielibyście robić mniej, więcej, dłużej czy krócej. Koło czasu zainspiruje Was do wprowadzania nowych działań, na które do tej pory nie mieliście czasu, a czuliście, że są dla Was ważne.


Mówi się, że czas to pieniądz, ale dla mnie czas to nieustanne podejmowanie decyzji. Na co go przeznaczę? Co jest dla mnie ważne? Czy robię w tej chwili to, czego naprawdę chcę? Czy to, jak spędzam czas, przybliża mnie do realizacji celu? Czy spędzam czas z tymi osobami, z którymi chcę go spędzać?


Tutaj znajdziecie instrukcję do przeprowadzenia ćwiczenia.


Koło czasu nowe wydanie
.pdf
Pobierz PDF • 1.09MB

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, napiszcie do mnie. Chętnie Was przeprowadzę przez to narzędzie.Comments


Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Czas na rozwój Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page