top of page

Kiedy warto zrobić badanie Gallupa?

Moja odpowiedź brzmi: zawsze! :D wiem, że pomyślicie sobie, że nie jestem obiektywna, bo pracuję z tym narzędziem. Ale właśnie dlatego, że to robię, widzę, jaką wartość wnosi, niezależnie od sytuacji i osoby. Pracuję:

- z mamami w okresie urlopu macierzyńskiego, które chciały lepiej poznać siebie i wiedzieć, co zrobić po powrocie do aktywności zawodowej,

- z osobami prowadzącymi własny biznes, które chcą się rozwijać i tym samym rozwijać własną działalność,

- z osobami poszukującymi nowej pracy i nowych możliwości, swojej drogi,

- z osobami aktywnymi zawodowo, które chcą stać się bardziej efektywnymi w swojej obecnej roli,

- z osobami, które czują, że obecna praca ich wypala i chcą pracować z pasją oraz wykorzystywać swój potencjał,

- z osobami, które miały przeprowadzony test w miejscu pracy i postanowiły zainwestować w swój rozwój, czując potencjał tego narzędzia,

- z osobami, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz żyć w zgodzie ze sobą,

- z osobami, które zastanawiają się, na czym opierać swój dalszy rozwój.


Warto zaznaczyć, że talenty nie pokazują nam określonej roli, którą możemy pełnić ani zawodu, który będzie dla nas odpowiedni. Talenty mówią o tym, jak będziemy funkcjonować w jakiejś roli i jak możemy wykorzystać swoje talenty, aby być w niej bardziej efektywnym.


Nie możemy jednak zapominać jeszcze o jednej kwestii: talenty nie dotykają tylko sfery zawodowej. Talenty to twoje naturalne sposoby myślenia, działania, czucia, wchodzenia w relację, podejmowania decyzji. Sięgamy po nie zarówno w pracy, jak i w domu. Owszem, może ich użycie różnić się w zależności od sfery, poczucia bezpieczeństwa, komfortu. Jednak nie wyłączasz ich działania przekraczając drzwi z pracy do domu. Bo to jest to, co jest dla Ciebie naturalne, unikalne, Tobie najbliższe. To, co sprawia, że udaje Ci się coś osiągnąć, ale i to, co przeszkadza. To, co cenią w Tobie inni, ale i to co ich denerwuje. To, z czego Ty jesteś dumna, ale i to, co chciałabyś zmienić. To schemat w jaki wchodzimy, ale jednocześnie narzędzie z ogromnym potencjałem do wykorzystania. Jednak najważniejsze jest to, że poznając swoje talenty, ucząc się zrozumienia ich, docenienia, sprawdzania, jak ich używasz, masz wpływ na to, aby osiągnąć dzięki nim jeszcze więcej lub łatwiej. Aby sięgać po to co spójne z Tobą, w wybrany przez ciebie sposób. 


Dla tych, którzy chcą pójść o krok dalej i umówić się na konsultację wyników, polecam zajrzeć do zakładki umów spotkanie. Przygotowałam różne formy spotkań, tak aby odpowiedzieć w najbardziej adekwatny sposób na Wasze potrzeby. :) Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samym teście i koncepcji rozwoju mocnych stron, zajrzyjcie do zakładki talenty na blogu lub umówcie się na bezpłatne spotkanie online lub rozmowę telefoniczną, w której odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. :)


Agnieszka

Comments


Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Czas na rozwój Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page