top of page

Bajka na dobranoc:)

Ostatnio podczas przygotowań do warsztatów z zarządzania czasem natknęłam się na bajkę związaną z tą tematyką. Z racji późnej dziś pory zapraszam do lektury tej krótkiej opowiastki.

Wędrowiec szedł wolnym krokiem w stronę najbliższego miasta. Usłyszał za sobą okrzyki woźnicy popędzającego konie ciągnące wielki powóz. Powóz zatrzymał się przy wędrowcu. Woźnica zwrócił się do niego z pytaniem:

- Ile czasu potrzebuję, aby dostać się do najbliższego miasta? - Jeśli będziesz jechał wolno, dotrzesz tam za pół godziny, ale jeżeli będziesz tak pędził, jak dotychczas, droga zajmie ci jakieś pół dnia- odpowiedział wędrowiec. - Jesteś błaznem!- krzyknął rozwścieczony woźnica. Trzasnął batem i popędził konie jeszcze szybciej niż przedtem. Wędrowiec poszedł dalej, a droga z każdym kolejnym krokiem stawała się coraz bardziej wyboista i dziurawa. Po godzinie marszu natrafił ponownie na powóz, który uszkodzony i przewrócony leżał w rowie. - Mówiłem, jeżeli pojedziesz wolno, to pół godziny- powiedział do woźnicy.

Mam nadzieję, że Was zainspiruje:) Czasami mniej- znaczy więcej, a wolniej- szybciej:)

Dobranoc:)

Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Czas na rozwój Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page