top of page

Darmowy kalendarz do wydrukowania na 2017 rok

Nowy rok - nowe wyzwania. Aby ułatwić Wam zarządzanie czasem i ustalanie nowych celów, mam dla Was noworoczną niespodziankę! Część z Was już korzystała z mojego miesięcznego kalendarza i pytaliście o pozostałe miesiące. Teraz przygotowałam wersję na cały rok :)Dla tych, co nie korzystali z niego jeszcze, przypominam dlaczego warto korzystać z wersji miesięcznej:

1. Dobre rozwiązanie dla tych, co cenią w kalendarzach minimalizm i lekkość ;) 2. Można rozplanować cały miesiąc w jednym miejscu.

3. Pozostawione miejsce na notatki daje możliwość spisania ważnych zadań na ten miesiąc, a także bieżących sprawy - coś co warto zrobić, ale jeszcze nie ma zaplanowanej konkretnej daty. 4. Spojrzenie na cały miesiąc i sprawdzenie, ile czasu poświęcamy na poszczególne czynności pozwala nam monitorować nasz wolny czas i etapy w drodze do celu. 5. Kalendarz pozwala na dobre zagospodarowanie wolnego czasu, zwłaszcza gdy planujemy coś z dużym wyprzedzeniem. 6. Co długopis zapisze to i głowa zapamięta! :)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Comments


Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Czas na rozwój Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page