top of page

Jak rozbudzić umysł, rozwijać koncentrację i refleks?

Dzisiejszy temat z pozoru może wydawać Wam się, że jest spoza cyklu o zarządzaniu czasem, jednak chciałam Was trochę rozbudzić w tą pochmurną i mglistą sobotę, żebyście od rana nabrali energii na cały weekend i realizowanie swoich celów! Jeżeli zdarzają Wam się takie dni, że brakuje Wam siły, ciężko się skupić czy czujecie się jakbyście działali z jakimś opóźnieniem to polecam tę grę...

Dobble zrobiło na rynku furorę nie tylko wśród dzieci, ale przede wszystkim dorosłych! Sprawdza się na wieczorach ze znajomymi, w czasie rodzinnych spotkań, ale przede wszystkim możecie korzystać z niej sami, aby poprawić swoją efektywność w działaniu. Gra składa się z 55 kart z różnymi symbolami, a w środku znajdziecie aż 5 różnych wariantów rozgrywki! Kosztuje około 40-50 zł, jest zapakowana w zgrabną puszkę, więc bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku, abyście mogli skorzystać z niej w czasie przerwy w pracy, nudnej podróży w tramwaju czy na wycieczce.


Grając samodzielnie w Dobble możecie szukać podobieństw w pojedynczych kartach, parach, czy w całości grając jak w memo, opowiadać historię na podstawie obrazków, ścigać się na czas, możliwości jest mnóstwo...


Dlaczego warto grać w Dobble?

- ćwiczycie swoją spostrzegawczość,

- rozwijacie refleks,

- uczycie się wykonywania zadań pod presją czasu,

- ćwiczycie pamięć wzrokową,

- rozwijacie obie półkule jednocześnie,

- to znakomity energizer,

- pobudzacie kreatywność.


Czekam na Wasze opinie i doświadczenia związane z tą grą!

Udanego i twórczego weekendu! :)

Najnowsze posty

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page