top of page

Łamigłówki na rozgrzewkę!

Jakiś czas temu pisałam Wam o tym, jak rozwijać swoją kreatywność za pomocą łatwych ćwiczeń. Z racji tego, że przerwa świąteczna dziś się kończy i jutro większość z Was będzie musiała stawić czoło porannemu wstawaniu i ważnym zadaniom w pracy, postanowiłam przygotować kilka szybkich łamigłówek, które rozbudzą Waszą kreatywność. Mam nadzieję, że dzięki nim Wasz poziom energii wzrośnie, łatwiej będzie Wam się skoncentrować, a przede wszystkim... miło zaczniecie ten dzień! Zatem do dzieła!

1. Znajdź kilka symboli, które powtarzają się na poszczególnych kartach. Każda z kart ma wspólny symbol z kolejną.

2. Popatrz na obrazek przez 60 sekund. Następnie postaraj się wymienić jak najwięcej zapamiętanych elementów.

3. Ułóż świąteczną historyjkę używając kolejno wymienionych przedmiotów/postaci.

4. Mieszkańcy krainy Klunk z okazji urodzin umieszczają świeczki na torcie w postaci monet różnych nominałów. Następnie solenizant musi pokroić tort w taki sposób, aby na każdym kawałku znalazła się taka sama wartość. Pokrój tort 9 letniego solenizanta. Spróbuj ułożyć swój własny tort urodzinowy dla 10 gości.


Najnowsze posty
Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu i organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agnieszka Łozińska-Moriak. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page