top of page

Nowe karty monitorowania realizacji celów

Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z moimi kartami monitorowania realizacji celów, to zapraszam do przeczytania artykułu: Jak kontrolować realizację wyznaczonych celów i rozwijać samodyscyplinę? Tam dokładnie opisuję to narzędzie i przedstawiam jego rezultaty. Przypominam Wam też, że weryfikacja tego, na jakim etapie realizacji swoich postanowień, celów czy wprowadzania nowych nawyków jesteście to kluczowy element wytrwałości, budowania wysokiej samooceny i osiągania pożądanych efektów.

A dzisiaj, aby Was jeszcze dodatkowo zmotywować zimową porą załączam do pobrania nowe kwieciste wersje dostępne w trzech kolorach:

Wersja niebieska

Wersja fioletowa

Wersja zielona

Niech moc będzie z Wami! :D

Agnieszka

Najnowsze posty

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page