top of page

Nowe karty monitorowania realizacji celów

Jeśli jeszcze nie mieliście styczności z moimi kartami monitorowania realizacji celów, to zapraszam do przeczytania artykułu: Jak kontrolować realizację wyznaczonych celów i rozwijać samodyscyplinę? Tam dokładnie opisuję to narzędzie i przedstawiam jego rezultaty. Przypominam Wam też, że weryfikacja tego, na jakim etapie realizacji swoich postanowień, celów czy wprowadzania nowych nawyków jesteście to kluczowy element wytrwałości, budowania wysokiej samooceny i osiągania pożądanych efektów.

A dzisiaj, aby Was jeszcze dodatkowo zmotywować zimową porą załączam do pobrania nowe kwieciste wersje dostępne w trzech kolorach:

Wersja niebieska

Wersja fioletowa

Wersja zielona

Niech moc będzie z Wami! :D

Agnieszka

Najnowsze posty
Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu i organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agnieszka Łozińska-Moriak. W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page