top of page

Nowy cykl - Skuteczne metody zarządzani czasem: planowanie, organizacja i realizacja wytyczonych


Wraz z początkiem listopada ruszam z nowym cyklem na blogu dotyczącym zarządzania czasem, a tak naprawdę to zarządzania sobą i swoją pracą. Lata doświadczeń w pracy trenerskiej, coachingowej i menedżerskiej pokazały mi, że wciąż jest to kluczowy czynnik realizacji postawionych sobie celów, a tym samym zadowolenia z siebie i poczucia własnych możliwości i wytrwałości w drodze do sukcesu.


Niestety na początku muszę stwierdzić, że najczęściej popełnianym błędem jest to, że bierzemy zbyt dużo zadań na siebie. Jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, chcemy być coraz lepsi i szybsi, że zaczynamy wchodzić w błędne koło: im więcej masz do zrobienia, tym bardziej robisz to niedokładnie i towarzyszy temu stres. Oczywiście, czasami jest to mobilizujące, ale zawsze musi być gdzieś zachowany złoty środek. Przebywanie przez dłuższy czas pod taką presją, mało tego – presją, którą sam na siebie nakładasz, sprawia, że Twoja motywacja i cele się gubią i tak naprawdę przestajesz robić to, co chcesz, ale to co musisz. Dlatego pierwsza lekcja na dziś: nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu, żeby zrobić wszystko, ale… masz dość czasu, żeby zrobić to, co najważniejsze!


W każdym artykule dostaniesz ode mnie nową technikę na to, aby móc dobrze planować swój czas, ale także realizować założone cele. Przedstawię wiele różnych metod, więc jeżeli, któraś Ci nie odpowiada – nie zrażaj się! To, co działa na kogoś innego, nie oznacza, że na Ciebie też! Znajdź swoją ścieżkę w zarządzaniu czasem, modyfikuj metody tak, aby były najbardziej dostosowane dla Ciebie!


W międzyczasie przed Tobą pierwsze zadanie – zastanów się, jakie są Twoje priorytety, co Cię motywuję do działania i… zapisz lub narysuj na co wykorzystasz zaoszczędzony przez siebie czas!
Comments


Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

  • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

  • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

  • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

  • jakie są korzyści pracy na talentach?

  • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page