top of page
Laptop Typing on Bed

Test Gallupa - bezpłatny webinar

Zapraszam Cię na godzinny webinar o badaniu Gallupa.

 • co to jest test Gallupa?

 • dlaczego warto go wykonać?

 • top5 czy 34 - co wybrać?

 • jak wyglądają przykładowe wyniki?

 • do czego mogę użyć wyników badania?

Dla wszystkich uczestników przygotowałam prezent!

Konsultacja testu Gallupa - na czym polega i dlaczego warto?

Są różne sposoby pracy nad własnym rozwojem. Jedni lubią pracować samodzielnie, czytając książki, robiąc ćwiczenia, słuchając podcastów. Drudzy sięgają po wydarzenia grupowe - szkolenia, webinary, konferencje, grupy tematyczne czy forum. Są też i tacy, którzy potrzebują indywidualnej pracy z coachem, mentorem wraz z konkretnym, szytym na miarę planem rozwoju. Dzisiaj zatrzymamy się na tej ostatniej grupie i opowiem Wam, dlaczego warto omawiać wyniki testu Gallupa.

Agnieszka Łozińska-Moriak konsultacja testu Gallupa

Na czym polega konsultacja testu Gallupa?

Przed pierwszym spotkaniem zawsze otrzymujecie ode mnie ćwiczenie oraz kwestionariusz osobowy do wypełnienia. Dzięki temu łatwiej jest poznać mi Wasz kontekst, doświadczenia i oczekiwania. Ćwiczeniem rozgrzewam Was do pracy talentowej - to pierwszy krok, aby sięgnąć trochę głębiej w talenty, niż samo przeczytanie opisów i zweryfikowanie, czy pasują do mnie czy nie. Na konsultacji rozmawiamy o wrażeniach z wyników, omawiamy poszczególne talenty. Pytam o to, jak działają w Waszym życiu zawodowym i prywatnym, jak Wam pomagają, a jak przeszkadzają. Szukamy obszarów do inwestycji w talentów oraz tego, na jakich mocnych stronach opierają się Wasze sukcesy. Opowiadam też, na czym polega koncepcja talentów oraz rozwoju opartego na mocnych stronach. Po spotkaniu zawsze otrzymujecie ode mnie notatki oraz zadania do samodzielnej pracy. Część osób umawia się na pojedyncze spotkanie. W większości przypadków proces talentowy to dwa spotkania, które odbywają się raz w miesiącu, jednak wszystko zależy od poziomu świadomości, potrzeb oraz celu, z jakim przychodzicie. Sporo spotkań zahacza o coaching kariery, gdzie pracujemy również nad wartościami, misją i możliwościami rozwoju zawodowego.


Talenty to warstwy, które stopniowo odkrywamy. Wchodzimy w sferę waszych potrzeb - tego jakie potrzeby talenty generują oraz jakie potrzeby mogą zaspokajać. Patrzymy również na wartości i obszary wymagające zmiany. Weryfikujemy, gdzie talenty popychają nas do przodu, a gdzie stanowią przeszkodzę na drodze do celu. Staramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak działać, aby żyć i pracować w zgodzie ze sobą. Jak stworzyć przestrzeń, która pomoże mi w pełni korzystać i rozwijać mocne strony? Ten proces wymaga czasu, ale wymaga też zaangażowania i otwartości na to, co przyniesie.


Dlaczego warto zapisać się na konsultację testu Gallupa?

Omówienie wyników z certyfikowanym coachem mocnych stron pomaga w lepszym zrozumieniu i docenieniu talentów. Dzięki obszernej wiedzy o talentach, doświadczeniu oraz zadawaniu odpowiednich pytań możliwe jest dojście do trudno dostępnych obszarów. Jakie korzyści za tym idą?

 • lepsze poznanie siebie i swojego unikalnego potencjału,

 • zrozumienie, jak wykorzystać swoje mocne strony w życiu prywatnym i zawodowym,

 • wzrost samoświadomości - zrozumienie, dlaczego pewne zadania czy role są bardziej naturalne i satysfakcjonujące niż inne,

 • dopasowanie do roli zawodowej oraz zwiększenie efektywności i satysfakcji z pracy,

 • poprawa komunikacji i współpracy, dzięki zrozumieniu różnorodności talentów i potrzeb,

 • weryfikacja motywacji i źródła inspiracji w życiu i pracy,

 • podejmowanie bardziej świadomych decyzji,

 • wzrost pewności siebie i świadomość zasobów, które możesz wykorzystać.


Teraz oddaję miejsce dla moich klientów. Sprawdź, dlaczego zdecydowali się na omówienie wyników testu Gallupa!

 

Dlaczego warto umówić się na konsultację/coaching po otrzymaniu wyników badania Gallupa?

Agata: Samo badanie daje ogólny pogląd na nasze talenty. Bez konsultacji wyników jest jednak w moim odczuciu niepełne. Okazało się, że coaching pomógł mi dużo lepiej poznać siebie. Wszystkie pytania, które zadawała Agnieszka w trakcie naszych spotkań dawały okazję do głębszej refleksji nad każdym z talentów. Dowiedziałam się jak mogę lepiej wykorzystywać swoje zalety i jak pracować ze słabszymi stronami. Co mnie wspiera, a co utrudnia mi życie. Wszystko to zdecydowanie przyda mi się w prowadzeniu własnej firmy i współpracy z innymi ludźmi, ale także pozytywnie odbije się na relacjach prywatnych.


Dominika: To co my myślimy o posiadanych przez nas talentach to wierzchołek góry lodowej. Potencjał jaki w nich drzemie można wydobyć jedynie kiedy zna się ciemne i jasne strony swoich talentów. Wiele rzeczy wydaje się banalnych, dopiero po dogłębnej analizie z coachem okazuje się, że banał to ta wierzchnia część, a cale "mięso" znajduje się pod nim.


Agnieszka: Warto umówić się na konsultację ponieważ nie zawsze jest się w stanie prawidłowo/trafnie zinterpretować wynik. Często jest tak (jak to w moim przypadku) że pewne talenty nie są oczywiste i niekoniecznie pasują do automatycznych wyników, które pokazują się na stronie. Coach pomaga odnaleźć w tych talentach samego siebie. Podchodzi indywidualnie do każdej osoby i pomaga dojrzeć w niej to, czego sami nie zawsze jesteśmy w stanie zobaczyć.


Ewelina: Praca z i nad talentami pozwala lepiej je sobie uzmysłowić oraz zrozumieć. Możliwość pracy z coachem mi osobiście otworzyła oczy na pewne kwestie, które podświadomie spychałam z pola widzenia, a które powodowały, że nie korzystałam w pełni z pozytywnych aspektów posiadanych talentów. Konsultacja jest moim zdaniem tak samo ważna, jak samo wykonanie testu.


Aga: Samemu trudno jest się zmotywować do rozwijania swoich talentów. Poza tym ktoś kto zna się na talentach może pomóc mi je rozwijać, może pomóc mi poznać siebie lepiej przez pryzmat mocnych stron.


Kasia: Dla mnie bardzo przydatne było omówienie mojego sposobu operowania w sferze zawodowej i prywatnej (podanie przykładów) i zestawienie tego z moimi talentami.


Michał: Konsultacja pomoże uporządkować wiedzę o talentach oraz zrozumieć lepiej w jaki sposób wykorzystywać mocne strony swoich talentów i jak przeciwdziałać ich 'mrocznym stronom'. Bardzo podobało mi się ćwiczenie wykorzystywania swoich innych talentów do poskromienia złych nawyków wynikające z innego wiodącego talentu.

Comments


Najnowsze posty

Przewodnik po rozwoju mocnych stron (4)_edited.jpg

Bezpłatny przewodnik po rozwoju mocnych stron

 • dlaczego warto stawiać na rozwój mocnych stron?

 • jakie są podstawowe założenia rozwoju mocnych stron?

 • jak identyfikować swoje talenty i mocne strony?

 • jakie są korzyści pracy na talentach?

 • kod rabatowy na moje produkty i usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, sprawdź swój e-mail!

Pomóż mi rozwijać bloga!

Jeśli uważasz, że to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chcesz otrzymywać więcej darowych treści i narzędzi do wspierania swojego rozwoju, postaw mi kawę!

Newsletter
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę dawkę wiedzy i inspiracji oraz być na bieżąco z nowościami na blogu, w sklepie oraz organizowanymi przeze mnie wydarzeniami. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Łozińska-Moriak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Czas na rozwój Agnieszka Łozińska-Moriak. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych i marketingowych (newsletter). Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękuję, że chcesz zadbać o swój rozwój razem ze mną!

bottom of page